Kurslærere Instruktørkurs

Kurslærerne skal, innenfor sitt kompetanseområde gjennomføre dommerkurs, instruktørkurs og trenerkurs eller andre støttenettverksoppgaver etter ønske fra klubber/grupper/idrettslag/kretser eller NSF sentralt.

Klubber/kretser som ønsker å arrangere kurs kan ta direkte kontakt med kurslærer på listen for å avtale tidspunkt etc. Arrangør av kurs betaler alle kostnader for kurslærer.

Følgende kan holde kursene Begynnerinstruktør og Videregående instruktør pr. 25.05.2017:

Navn Bosted Mobilnr. E-post
Agder
Per Irgens Grimstad 993 71 971 perirgens@hotmail.com
Akershus
Audun Eiriksson Oslo 955 53 404 audun.eiriksson@gmail.com
Ragnhild Engen Kløfta 967 97 065 ragnhild.engen@hotmail.com
Jon-Marius Rønning Lillestrøm  922 40 428 jonmariusenator@gmail.com
Svein-Harald Afdal svein.harald.afdal@atea.no
Buskerud
Heidi Bergeli Drammen 996 18 840 heidi.bergeli@drmk.no
Finnmark
Morgan Degerstrøm Vadsø 452 09 818 morgand@online.no
Hedmark
Audhild Tho Køhl Elverum 934 13 410 koehl@online.no
Hordaland
Nils-Einar Johansen  Bergen  404 77 746 nils-einar.johansen@bergen.kommune.no
Christina D. Kjellid  Bergen  408 71 505 chdyng@me.com
Møre og Romsdal
Alexander Michelsen Ålesund 411 44 496 michelsen@mimer.no
Nordland
Gunnhild G. Pedersen  Bodø  416 45 157  ggrandep@hotmail.com
Nord-Trøndelag
Rune Elden Namsos  970 20 533 Rune.Elden@ntfk.no
Oppland
Hamid Reza Zarei Gjøvik 936 56 289 zareitkd@yahoo.no
Oslo
Anette Fosby Oslo 482 73 743 anette@lsvk.no
Christin Kjosmoen Oslo 934 98 774 christin@neptunsbarn.no
Bjørn Harald Olstad Oslo 930 61 946 b.h.olstad@nih.no
Kristin Langtvet Oslo 994 36 334 kristin@oi-svomming.no
Camilla Mathiesen Oslo  918 30 522 camillamat@gmail.com
Rogaland
Monica Martinsen Stavanger 482 03 405 monicamartinsen@hotmail.com
Kari Fredriksen Sandnes 909 73 840 karimarisslk@hotmail.no
Øyvind Skuggedal Sandnes 975 77 880 oyvindskuggedal@hotmail.com 
Sør-Trøndelag
Rune Larsen Sjetnemarka 950 27 357 rune.larsen@tslk.no
Tanja Bjorøy Malvik 415 97 467 tm-bjo@frisurf.no
Per Osland Trondheim 995 13 947 osland.per@gmail.com
Telemark
Jeanette Veronica Larsen Notodden 979 53 999 jeaverlar@gmail.com
Troms
Trond Kristoffersen Kvaløysletta 990 23 480 tro.kri@gmail.com
Kjetil Halvard Hansen Harstad 957 15 821 kjetilhh59@gmail.com
Vårin Riibe Tromsø 997 96 579 varin.riibe@hotmail.com
Magnus Klæboe Nordgård Tromsø 92087218 magnus.nordgaard@gmail.com
Vestfold
Anne-Mette Eriksen Hjemaas Horten 920 36 686 ameriksen@h-nett.no
Tommy Pedersen Sandefjord 920 11 574 tommped@gmail.com
Østfold
Maria Forsstrøm Halden 416 15 260 marfor@ostfoldfk.no
Kirsten C.G. Berg Halden 934 96 270 tannberg@halden.net

Følgende kan holde kurset Instruktørkurs synkronsvømming:

Navn Bosted Mobilnr. E-post
Heather Ames Oslo  90728215 hmrames@gmail.com
Sara Skaslien Paulsen Oslo 97101558 sara.paulsen@live.no

Følgende kan holde instruktørkurs Funksjonshemmede:

Navn Bosted Mobilnr. E-post
Audhild Tho Køhl  Elverum  934 13 410 koehl@online.no
Christin Kjosmoen  Oslo  934 98 774 christin@neptunsbarn.no
Trude Halvorsen  Tønsberg  916 91 499 trud-hal@online.no

 

Følgende kan holde instruktørkurs Baby- og småbarnssvømming: 

Navn Bosted Mobilnr. E-post
Christin Kjosmoen Oslo  934 98 774 christin@neptunsbarn.no
Turid S. Haaland  Mosjøen  412 8 2660 turid@nax.no
Paal Aagaard  Trondheim  913 51 921 paalaag@gmail.com.
Vårin Riibe Tromsø 997 96 579 varin.riibe@hotmail.com

 

Følgende kan holde kurset Instruktørkurs vanngymnastikk:

Navn Bosted Mobilnr. E-post
Anne-Mette Eriksen Horten 920 36 686 ameriksen@h-nett.no

 

NSF følger NIFs bestemmelser om politiattest og har innhentet politiattest fra alle kurslærere.

MENY