Kurslærere

Kurslærere som kan holde Trener 1

Trener 1-kursene arrangeres inntil videre av NSF. Ta kontakt med NSF om din klubb har behov for Trener 1-kurs.

 

Svømming

Navn  Bosted Telefon E-post
Alexander Michelsen Ålesund 41144496 alexander.michelsen@rolls-royce.com
Bjørn Harald Olstad Oslo 93061946 b.h.olstad@nih.no
Jon Marius Rønning Oslo 92240428 jonmariusenator@gmail.com
Kjetil Halvard Hansen Harstad 95715821 kjetilhh59@gmail.com
Nils Uno Davidsen Oslo 90155252 nilsud@broadpark.no
Nils-Einar Johansen Bergen 40477746 Nils-Einar.Johansen@bergen.kommune.no
Magnus Klæboe Nordgård Tromsø 92087218 magnus.nordgaard@gmail.com 
Per Osland Trondheim 99513947 osland.per@gmail.com
Rune Elden Namsos  97020533 Rune.Elden@ntfk.no
Tommy Pedersen Sandefjord 92011574 tommped@gmail.com
Øyvind Skuggedal Ålgård 97577880 oyvindskuggedal@hotmail.com

Stup

Navn  Bosted Telefon E-post
Paul Joachim Thorsen Bergen 93299995 pjoachim@online.no
Rita (Sotiria) Koutsopetrou Bergen  46578903 divesuif@hotmail.com

Synkronsvømming

Navn  Bosted Telefon E-post
Heather Ames Oslo 90728215 hmrames@gmail.com

Vannpolo

Navn  Bosted Telefon E-post
Børre Sagmo Namsos 48071333 borre.sagmo@gmail.com
Guizeppe Panzella Oslo giuseppepanzella@gmail.com
Morten Franang Oslo 95214631 mfranang@gmail.com
Sverre Fjermestad Sørum 41765969 sverrecf@hotmail.com
Terje Tollefsrud Lørenskog tetolle2@gmail.com
Tommy Mikkelrud Ås tommy_nsr@hotmail.com

Open Water

Navn  Bosted Telefon E-post
Kjell Eirik Henanger Bergen 90137878 kjell.eirik@henanger.com

 

MENY