Kurslærere

Kurslærere som kan holde Trener 1

Trener 1 del 3 og Trener 1 del 4 svømming arrangeres av klubber. Les mer her hvordan din klubb kan arrangere. 

Trener 1 del 4 i stup, synkronsvømming, vannpolo og Open Water arrangeres av NSF. Kontakt Ingrid Lægreid på ingrideikestol.laegreid@svomming.no hvis dere ønsker å sette opp et slikt kurs.

Ta en titt på kursoversikten på de trenerkurs som allerede er satt opp.

Svømming

Navn  Bosted Telefon E-post
Alexander Michelsen Ålesund 41144496 alexander.michelsen@rolls-royce.com
Bjørn Harald Olstad Oslo 93061946 b.h.olstad@nih.no
Jon Marius Rønning Oslo 92240428 jonmariusenator@gmail.com
Kjetil Halvard Hansen Harstad 95715821 kjetilhh59@gmail.com
Nils Uno Davidsen Oslo 90155252 nilsud@broadpark.no
Nils-Einar Johansen Bergen 40477746 Nils-Einar.Johansen@bergen.kommune.no
Magnus Klæboe Nordgård Tromsø 92087218 magnus.nordgaard@gmail.com 
Per Osland Trondheim 99513947 osland.per@gmail.com
Rune Elden Namsos  97020533 Rune.Elden@ntfk.no
Tommy Pedersen Sandefjord 92011574 tommped@gmail.com
Øyvind Skuggedal Ålgård 97577880 oyvindskuggedal@hotmail.com

Stup

Navn  Bosted Telefon E-post
Paul Joachim Thorsen Bergen 932 99 995 pj.bloch.thorsen@gmail.com
Rita (Sotiria) Koutsopetrou Bergen  465 78 903 divesuif@hotmail.com
Espen Gilje Bergslien Bergen 926 83 731 espenbergslien@gmail.com

Synkronsvømming

Navn  Bosted Telefon E-post
Heather Ames Oslo 907 28 215 hmrames@gmail.com

Vannpolo

Navn  Bosted Telefon E-post
Børre Sagmo Namsos 480 71 333 borre.sagmo@gmail.com
Giuzeppe Panzella Oslo 939 91 872 giuseppepanzella@gmail.com
Morten Franang Drammen 952 14 631 mfranang@gmail.com
Sverre Fjermestad Sørum 417 65 969 sverrecf@hotmail.com

Open Water

Navn  Bosted Telefon E-post
Kjell Eirik Henanger Bergen 901 37 878 kjell.eirik@henanger.com
Roar Olsen Fet 922 61 303 roar.a.olsen1@gmail.com 

 

 

MENY