Dommerinstruktører svømming

Følgende kan holde Kretsdommerkurs:

Navn: Bosted: Mobilnr. E-post
Agder
Stein Petter Næss Lillesand 415 04 875 spn@libir.no
Akershus
Rune Gran Langhus 916 23 388 rune.gran@hotmail.com
Buskerud
Odd-Henry Skaar Krokstadelva 95246777 oddhenry.skaar@gmail.com
Finnmark
Solgunn Wagelid Lakselv 996 46 460 solgunn@wagelid.no
Doris Norbye  Karasjok  415 40 747  dnorbye@live.no
Hordaland
Oslo
Erik Grøtting Oslo 918 00 724 erik.grotting@getmail.no
Trygve Ravn Oslo trygve.ravn@gmail.com
Rogaland
Wenche Salte Lye 915 97 478 wenche.salte@idrettsforbundet.no
Sør-Trøndelag
Alice Boyd Oslo 928 10 970 alice.catriona.boyd@gmail.com
Øystein Spangelo  Trondheim  930 08 164  spangelo@gmail.com
Troms
Ronald Veines Bardu  975 93 039 raveines@online.no
 Nina Pedersen Sørreisa nina.pedersen@sorreisa.kommune.no
Vestfold
Erling Marcussen Melsomvik 412 02 778 ermarcus@online.no

Følgende kan holde Forbundsdommerkurs:

Navn: Bosted: Mobilnr. E-post
Rune Gran Langhus 916 23 388 rune.gran@hotmail.com
Erik Grøtting Oslo 918 00 724 erik.grotting@getmail.no
Solgunn Wagelid Lakselv 996 46 460 solgunn@wagelid.no
Wenche Salte Lye 915 97 478  wenche.salte@idrettsforbundet.no
Trygve Ravn Oslo trygve.ravn@gmail.com
Alice Boyd Oslo 928 10 970 alice.catriona.boyd@gmail.com

 

Følgende kan holde Starterkurs:

For å gjennomføre starterkurs trengs to dommerinstruktører hvorav en av de må være på listen under. Den andre kan være en av de som holder kretsdommerkurs.

Navn: Bosted: Mobilnr. E-post
Erik Grøtting Oslo 918 00 724 erik.grotting@getmail.no
Erling Marcussen Melsomvik 412 02 778 ermarcus@online.no
Ronald Veines Bardu 975 93 039 raveines@online.no
Odd-Henry Skaar Krokstadelva 95246777 oddhenry.skaar@gmail.com

 

Følgende kan holde Overdommerkurs:

For å gjennomføre starterkurs trengs to dommerinstruktører.

Navn: Bosted: Mobilnr. E-post
Erik Grøtting Oslo 918 00 724 erik.grotting@getmail.no
Rune Gran Langhus 916 23 388 rune.gran@hotmail.com
Alice Boyd Oslo 928 10 970 alice.catriona.boyd@gmail.com
Trygve Ravn Oslo trygve.ravn@gmail.com

 

MENY